top of page

B2B: The Way We Inspire

B2B: מתודולוגיה ומודל עסקי מנצח

מכירת מוצר לתחום ה B2B בארה"ב – שבסופו של דבר אמור להשתלב במגוון של סיטונאי או במוצר ספק / מפיץ  המגיע ל B2C, מהווה אתגר משולש, שכן יש לקחת בחשבון התאמה אופטימלית לצנרת שיווק ארוכה יותר, הכוללת את המפיץ / ספק, הקמעונאי והצרכן.

בכדי לבצע אופטימיזציה של כל הגורמים,  יש להכיר את מכלול התהליכים, אילוצים,  ומניעים לרכישה של כל גורם שכזה בתהליך.

 

הצלחת ההשקעות וצמצום הסיכונים והחשיפה של כל חברה – בפיתוח המוצר והשוק כאחד – תלויה בהתוודעות מעמיקה והוליסטית לכל הגורמים בצנרת השיווק, והאתגרים בפניהם אלו עומדים,  בכל שלב, בעיקר בעולם עסקי שהפך למחובר, מורכב ומאד מתוחכם.

מודיעין עסקי והתכנות שיווקית

מודיעין, מודיעין, מודיעין

אתה מעוניין למכור מוצרים לסיטונאים וספקי / מפיצי  B2B  בארה"ב –המגיעים לבית הצרכן הסופי (ואפילו לעסקים קטנים) – לכן יש לבחון באופן אמפירי את נתח השוק הגדול והמניב ביותר.  שוק זה אמור לקיים עבורך מענה אופטימלי ברמת כמויות ורווחיות.

 

מהלך שכזה יש לבחון מרמת מחיר ותועלות מוצר סופי על גבי מדף הקמעונאי הפונה ללקוח הרלוונטי, עד אל שולחן השרטוטים של צוות הפיתוח שלך, כדי לבנות תמהיל מוצר הוליסטי ואופטימלי המשלב את כל צנרת השיווק, דרך המפיץ / ספק,  ערוצי המכירות (דיגיטלי וחנויות), עלויות ורווחיות של כל גורם בתהליך, עונתיות, קידום מכירות, מגמות קיימות ועתידיות, ופרמטרים רבים נוספים.

 

ככל שהמודיעין ותכנון אסטרטגי  שתבצע יהיה מעמיק וממוקד יותר, כך גדלים סיכויי הרלוונטיות וחיוניות של המוצר שלך,  עבור כל צנרת השיווק בכלל, ועבור הלקוח אליו אתה מעוניין להגיע בפרט, כלומר ייצור של ביקושים.

 

אנו בג'ימרקס360 מתחילים את תהליכי העבודה אתך, במודיעין ממוקד ובניית אסטרטגיה שיווקית שמקנה לך כלים לתהליכים יישומיים, הממוקדים בנתחי שוק מניבים – למול מגמות קיימות ועתידיות.

 

המטרה שלנו: לאפשר לך גריפת נתח שוק גדול ככל האפשר.

אמל"ח  שלב  #  1

פיתוח עסקי ואיתור לקוחות

איתור לקוחות B2B –  מהותי יותר עבור יצרנים ישראלים, בשל גודל השוק המקומי, ואילו השוק העולמי הפך לתחרותי ודינאמי מאי פעם, שיווק ומכירה לשוק האמריקאי מהווה אתגר בקנה מידה אחר.

 

מכירה ללקוחות B2B  בארה"ב לא חייבת להסתמך רק על מוצר קיים, אלא אף על שילוב יכולות נוספות שלך (טכנולוגיות / שרותים / ידע וכד') , הכוללות כלים ומיומנויות ייחודיות לך שאותם ניתן לשלב בתהליכי מו"פ ופיתוח השוק–על בסיס מודל כלכלת חוויה.

 

​איתור ומיפוי נקודות מגע אלו, כמו גם הערך המוסף כיצרן ישראלי,  ושילובם בארסנל ההיצע שלך יבטיח בעיקר את חשיבות מוצריך עבור הלקוח שלך, אך בנוסף וחשוב לא פחות - יאפשר  לך ולו,  להימנע מתחרות מחירים (בלבד) למול מתחרים, משווקים מתפתחים. 

 

בתהליך הפיתוח העסקי ואיתור הלקוחות בשוק האמריקאי, אנו  בג'ימרקס360 נותנים דגש על היתרונות היחסיים שלך כיצרן, ועל האופן בו ניתן למנף אותם כדי להרכיב מודל רווחיות אופטימלי וגיוס לקוחות מקסימלי – לא רק בשוק האמריקאי אותו אנו עוזרים לך לפתח, אלא גם בשווקים נוספים.

גיוס לקוחות

אמל"ח  שלב  #  2

כיום,  להגיע ללקוח הנכון בארה"ב, משלב הרבה מעבר למוצר שפותח באופן הולם את הדרישות (מחיר, כמות באריזה וכד') שכן בסגמנט זה, עסקים מתבצעים בין אנשים בעמדות מפתח, לכן חשוב מאד להכיר את התרבות בשוק היעד והתרבות העסקית של הלקוח, את הטרמינולוגיה של הקטגוריה הספציפית, ערוצי השיווק והמכירה של הלקוח שלך בשוק האמריקאי, אילוצים הנגזרים  ממגמות מתפתחות, ופרמטרים רבים נוספים.

 

מיזוג פרמטרים אלו עם מיפוי ומיקוד לקוחות פוטנציאליים באופן יצירתי  (פרסונליזציה) מאפשר לך היצרן להגיע ללקוח הנכון, שכן אם הגעת ללקוח שמוצריך לא ממש תואמים את צרכיו, בתהליך זה השקעת זמן כסף ומשאבים רבים – ואלו מתורגמים להפסדים. 

לכן אנו מוודאים את מיקוד משאבי השקעותיך, באופן שיניב חדשנות פורצת דרך, ותשתית לגידול מכירות מתמשכות עבורך, ועבור כל הגורמים בצנרת השיווק.

 

אנו  בג'ימרקס360 מתמחים כבר למעלה מ 20 שנים, בפיתוח השוק האמריקאי,  בשל ביצוע מכירות בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים (B2B ו B2C), הכרות מעמיקה עם תחום הקמעונאות בארה"ב, כולל קשרים, הכרת התרבות העסקית, תהליכי עבודה של הקניינים, דרישות מספקים (שותפים אסטרטגיים / יצרנים / מפיצים), מגמות מתפתחות, ועוד.

 

לג'ימרקס360 יתרון יחסי של "חבישת כובעים רבים" בתהליכי העבודה, שחוסכים לך זמן, כסף, ומסייעים לך לבנות גשר איתן לגיוס לקוחות חדשים  בשוק האמריקאי.

ביצוע מכירות

יוצאים לשטח!

מכירות לשוק האמריקאי, הן תוצאה של תהליך ארוך ומורכב בשל ריבוי מתחרים ורמת תחכום גבוהה של הקניינים ואנשי הרכש, אך מכירות מוצלחות משמען גריפת נתח שוק גדול – לאורך זמן.

 

הניסיון הענף, הקשרים והיכולות של ג'ימרקס360 עומדים לרשותך,  אך אלו הם רק הבסיס להצלחתך, שכן אנו נוקטים בגישה של שקיפות ובניית כלים עם כל הגורמים במעורבים בתהליך.

 

אנו מבצעים את כל שלבי המכירות ללקוחותיך בארה"ב עבורך,  מרמת הכנת החומרים השיווקיים, תמחיר, פיתוח קשרים ותקשורת בפועל עם הלקוחות, ביצוע נסיעות לשוק היעד לצורך ביצוע המצגות ותהליכי המכירות, השתתפות בתערוכות ועוד, והכל כדי לסייע לך לבצע גידול מתמיד של מכירותיך ללקוחות שלך. 

 

בתהליכי העבודה המשותפים איתך אנו מוודאים שתקבל ידע חומרים וכלים אופטימליים הנדרשים לזיהוי הזדמנויות עתידיות המתפתחות בשוק, למינוף השקעותיך,  ושתוכל למקסם את מכירות מוצריך גם לשווקים נוספים. 

מינוף השקעות

יוצאים לשטח  שלב  #  2

פיתוח עסקי ומכירות לשוק האמריקאי, הוא תהליך מאתגר, אך שוק זה הוא היחידי בעולם שיכול להניב היקפי מכירות של עשרות מיליוני דולרים, במהירות ביחס לשווקים אחרים.

 

אנו בג'ימרקס360 מבינים שיש למנף ולמקסם כל השקעה שביצעת בפיתוח שוק זה, ומסיבה זו אנו גם מפקטרים במשך כל תהליך העבודה אתך,  שדרוג ואופטימיזציה של היכולות שלך, ושל החומרים שאנו מייצרים עבורך,  ללקוחות חדשים שאנו מגייסים עבורך, אך בנוסף אנו לקוחים בחשבון שאלו אמורים לסייע לך גם בהגדלת נאמנות ומחזורי המכירות ללקוחות הקיימים שלך.

 

אחרי הכל, בניית וביסוס מותג מוצלח,  מניב הצלחות נוספות.

bottom of page