top of page

B2C: The Way We Inspire

 B2C : מתודולוגיה ומודל עסקי מנצח

היקפי שוק של הקטגוריות - ברמת כסף וכמויות - מכתיבות היצע, ביקוש, ותחרות בפרט.

 

כמות המתחרים ועוצמת התחרות יהיו קורלטיביים לגודל הביקוש והקטגוריה, ולכן הם מכתיבים את נחיצות ההערכות טרם ביצוע השקעות, כדי שלא לזרוק "כסף טוב" אחרי "כסף רע" בעת ביצוע תהליכי הפיתוח העסקי של כל שוק, אך בעיקר של השוק האמריקאי המורכב ממכירות של כ 10% בסחר אלקטרוני ו 90% בחנויות – אך עבור הצרכן, המפיץ והקניין, אלו הוליסטיים ובלתי נפרדים.

 

ההערכות המקדימה - מודיעין עסקי  והתכנות שיווקית - מכתיבים את התשתית, הבסיס, ומודל הרווחיות לכל פיתוח עסקי של חברה המבצעת פיתוח שוק חדש, שכן בקטגוריות מניבות, התחרות עזה, אך בנוסף כיום היא מאד חשופה, מתוחכמת, מורכבת  ומקבילה למלחמה על שטח המדף ונתח השוק.

 

למלחמה יש להיערך, ובמחוזותינו נאמר "קשה באימונים - קל בקרב".

מודיעין, מודיעין, מודיעין!

מטרת המודיעין העסקי היא לקיים בחינה אופטימלית לא רק של פוטנציאל השוק, מתחרים, מגמות וכד',  אלא בעיקר של התנהגות צרכנים וקורלציה של פרמטרים אלו למול היכולות שלך, בכדי לעצב ולפתח את הכלים הנדרשים באופן ייחודי לך, לצורך גישור על הפערים.

מטרת שלב זה היא לסייע לך לצמצם את סיכוני ההשקעות, כבר בעת תכנון האסטרטגיה השיווקית עבורך,תוך מיפוי הזדמנויות עסקיות המתפתחות בשוק.

 

בשלב זה נבחן ונבנה  / משופר, גם המודל הפיננסי שלך ליצור רווח, ואנו מרכיבים עבורך את הבסיס של הפיתוח העסקי והשיווקי לשוק האמריקאי באופן שימקסם את המכירות, ע"י ייצור ביקושים למוצריך.

מגמות קיימות ועתידיות

לס.png

מחקר וניתוח  שוק מקיף

גרף.png

אמל"ח  שלב  #  1

מטרת השלב הראשון של אמל"ח הוא למקסם כל שקל שמושקע במו"פ ובהתאמת המוצר שלך לשוק היעד – על ידי תמהיל תהליכים שיעצים את  החדשנות והתאמת המוצר שלך לשוק ולקהל היעד שלך,  כי צריך לקחת בחשבון שהגעת המוצר לשוק אורכת בין 4 חודשים (התאמת מוצר קיים) - שנה וחצי (מו"פ).

 

בשלב זה יש לבסס תשתית שתאפשר למוצר להניב מקסימום מכירות בעתיד, וזו המטרה שלנו בתהליך העבודה עמך.

אם מדובר במוצר חדש, הדרך לשם ארוכה ומורכבת מבניית תיק מוצר לצוות המו"פ (תועלות, חומרים, מידות מוצר המותאמות למדף ולמכולה ועוד), ליווי שוטף של צוותי הפיתוח (כולל סיוע בגיוסי כספים), אופטימיזציה של המודל הפיננסי ליצור רווח, על בסיס חוויית משתמש, הערכות לכל נקודות המפגש עימו טרם ובמהלך סחר אלקטרוני, במדיות חברתיות, בחנויות, בבית המשתמש ועוד.  באם המוצר קיים, אנו נוודא כי הוא אכן הותאם לצרכן האמריקאי, תוך מקסום פוטנציאל הרווח והמכירות של המוצר.

 

הניסיון שלנו מאפשר לנו לחסוך לך הימנעות מטעויות ובזבוז משאבי זמן וכסף מיותרים בתהליכים אלו.

חדשנות על בסיס מגמות.png

תכנון מרמת שוק (מחיר, מדף דיגיטלי / פיזי, מכולה, אריזה, וכד')

תכנון מרמת מדף.png

 אומני- צ'אנל (Omni-Channel), הוא איחוד הוליסטי ואופטימיזציה של ערוצי המפגש עם הצרכן. מינוח זה אקוטי עבור משווקים שרוצים למכור לקמעונאים  שלהם פלטפורמות סחר אלקטרוני וחנויות, דוגמת הום דיפו, וולמארט, וכד' להבדיל לדוגמה מאמזון שהיא פלטפורמת סחר אלקטרוני. חשוב לקחת בחשבון שגם אמזון משקיעה כיום בפתיחת רשת חנויות.

 

כיום,  הצרכן שממליץ ומדרג את המוצר הוא זה שמשפיע על נתוני המכירות,  הוא זה שמגייס את הלקוחות החדשים עבור כולם, לכן הוא זה שלמעשה גם בונה את המיתוג שלך בפועל ועומד במרכז החשיבות ותשומת הלב של הלקוחות והמתחרים שלך.

 

בשלב השני של תהליך האמל"ח ניתן דגש אסטרטגי על אופן המפגש של המוצר שלך עם הצרכן, והתאמת הטקטיקה השיווקית לנקודות המפגש עימו, למסע שלו בתהליך הרכישה והשימוש, לערוצי הרכישה אותם הוא פוקד, טכנולוגיות, מדיות חברתיות וכד' המשפיעים על תהליך וביצוע הרכישה - כל אלו על בסיס כלכלת חוויה. מודל כלכלת חוויה מגדיל ביקושים, באמצעות פרסונליזציה של המוצר לקהל היעד שלך.

בשלב זה אנו מבצעים עבורך תכנון נקודות המפגש בין היתר באמצעות כתיבת התכנים והחומרים השיווקיים הנדרשים, מרמת תועלות מוצר, לאריזות, אפיון אתר אינטרנט, כתיבת פוסטים להעשרת חוויית השימוש ושירותים רבים נוספים (בעברית ובאנגלית).

 

שלב זה ממנף את התאמת המוצר שלך לצרכן וממקסם את פוטנציאל המכירות שלך בסחר אלקטרוני ובחנויות - כיום לא רק הצרכנים בוחנים מידע זה אלא גם קניינים, מפיצים, וכל לקוח אחר אליו תרצה לפנות.

אמל"ח  שלב  #  2

ליווי ותכנון תהליכי בנית מיתוג על בסיס כלכלת חוויה

ואנליזות התנהגות צרכנים

יוצאים לשטח!

זהו, יוצאים לשטח,  ומתחילים מכירות לשוק האמריקאי! אנו מבצעים עבור לקוחותינו את כל התהליכים בדרך לקבלת ההזמנות.

בשלב זה אנו מבצעים את כתיבת התכנים והחומרים השיווקיים הנדרשים, כולל הכנת מצגות עבור קניינים בחו"ל.

 

אנו ניזום ונבצע עבורך את כל תהליך איתור ויצירת הקשר עם הגורמים הרלוונטיים בשוק, את תאום וביצוע פגישות והמכירות למפיצים / קניינים בפועל, Pre-Sale, תכנון מבצעי קידום מכירות לפי מועדים "חמים" בשוק, את תהליך הקמת ספק ברשת (סחר אלקטרוני וחנויות), ליווי תהליך בדיקות מעבדה, אישורי תקינה, וכד' אצל הקמעונאים עד לרמת המכירות.

 

התחלת המכירות היא רק נדבך ראשון בתהליך, השלב הבא הוא זה שחשוב, כי הוא קרש הקפיצה להגדלה משמעותית של המכירות שלך בשוק האמריקאי -והוא אנליזת ערוץ המכירה – אנו מבצעים זאת עבור עבורך, החל מהתאמת מודלים של התנהגות צרכנים על בסיס תנועת זרימת קונים בסחר אלקטרוני (גוגל אנליטיקס), אנליזות מכירות מתחרים, איתור זיהוי ואנליזות נתוני מכירות בחנויות, וכלה בהמלצות לביצוע אופטימיזציה להגדלת מכירות בכל המימדים (דיגיטלי וחנויות).

 

כל העבודה מבוצעת בשיתוף מלא עם אתך, תוך קיום שקיפות מלאה, סיוע בבניית כלים, הקניית ידע,  קשרים ועוד.

סחר אלקטרוני

סחר אלקטרוני1.png

התמחות בשוק אמריקאי (כולל מכירות בעשרות מיליוני דולרים)

התמחות ארהב.png

יצירת שיתופי פעולה להגדלת שווקים

לחיצת יד.png
קמעונאים.png

יוצאים לשטח  שלב  #  2

מכירות לקמעונאים בארה"ב הם למעשה קרש קפיצה אדיר עבורך בשוק עצמו ולשווקים נוספים, רשתות רבות הן בינלאומיות ומשאושרת כספק והחלת בתהליך המכירה אתה יכול למנפה גם למכירות לחנויות הרשת במדינות אחרות, וכך להעשיר את פורטפוליו הלקוחות שלך ולמקסם את ההשקעות שביצעה בפיתוח הלקוח.

 

קיצור משך זמן למכירה לחנויות הרשת בשווקים נוספים היא רק ההתחלה, שכן פתיחת דלת אצל קמעונאית מובילה בשוק האמריקאי, מאפשרת לך, בניהול נכון של התהליך, גם למנף את מכירות מוצריך לקמעונאים נוספים.

 

המכירה לרשתות קמעונאיות בארה"ב הן רק חלק מסיפור ההצלחה של לקוחותינו,  כי אנו גם מבצעים עבור לקוחותינו איתור מפיצים ולקוחות אסטרטגיים כשוק משני (או ראשי – על פי בחירתם) בארה"ב - כולל ביצוע כל תהליך המכירה לאלו למידע נוסף : B2B Services

דולר.png

גיוס הזמנות חדשות על בסיס אנליזות מכירות.

הזמנות על בסיס מכירות.png

המלצות למו"פ / חדשנות, בהתאמה למכירות ומגמות

מופ ומכירות לפי מגמות שוק.png

פיתוח שווקים חדשים

פיתוח שווקים.png
bottom of page