• גלי יהודה מכירות לארה"ב

Be Well

תעשיית ה Health and wellness הגיעה למחזור מכירות כלל עולמי בסך של 4.2 טריליון דולר בשנת 2017, בליבתה עומד מנוע צמיחה ששינה לא מעט הרגלי צריכה - דור המילניאלס.

עידן האינטרנט והמדיות החברתיות מונף על ידי דור המילניאלס, האמור בקבוצה דמוגרפית שנולדה בין 1980-2000 ודור זה שינה את העולם.


לדור זה ערכים מאד שונים מקודמיו, דור זה דחה נישואין, רכישת בתים ועוד – לגילאים מאוחרים יותר - מדובר על דור הרבה יותר פתוח וסובלני, פחות מסורתי, הדורל בשקיפות, מודע, ודורש לקיחת אחריות כלפי האקולוגיה וייצור בר קיימא.


דור המילניאלס כיום מהווה את מנוע הצמיחה בעולם כולו. תחזית ההכנסות לדור זה ב 2022 עומדת על : ארה"ב 124,000 דולר בשנה, אירופה 53,000 דולר, ובסין 14,000 דולר.


בארה"ב דור זה מונה למעלה מ 70 מיליון תושבים, באירופה המספר דומה, ובסין – למעלה מ 200 מיליון תושבים. בחינת הכנסותיו ובחירות הוצאותיו מעמידות אותו בראש מעייני הקמעונאים והיצרנים בעולם כולו.


דור זה שינה את תהליכי הרכישה ואת הדגשים על קטגוריות מסוימות, אחת החשובות שבהן היא הרפואה הקונבנציונלית למול הרפואה המונעת.

דור זה נותן דגש על רווחתו ובריאותו האישית באמצעות הקפדה על תזונה "נקיה", עם עדיפות לרכיבים טבעיים בדגש על מזונות על, ומזון אורגני ופחות מרוסס עם כימיקלים.


לדוגמה דור זה – להבדיל מקודמיו שצרכו תוספי תזונה - מעדיף לתת דגש על בריאות ולקבל את הערכים

המוספים של מינרלים ו-ויטמינים באמצעות משקאות אבקה בגין תהליך הכנת האבקה בהקפאה המשמרת את ערכי הירקות ופירות.